Про нас

Курси англійської мови Your Victory з досвіду знають, що вивчення іноземної мови - це цікавий, але і важкий та тривалий процес. Ми ставимо перед собою завдання постійно вдосконалюватися, щоб мати змогу відбирати найкращі сучасні методи та підходи у вивчені мови аби полегшити Ваш шлях до досягнення мети й зробити його цікавим.

Ми віримо у систематичний підхід, орієнтований на потреби учня та з сильною опорою на вивчення граматики та нової лексики, а також їх закріпленні в розмовній практиці. Ми віримо, що виконання домашніх завдань сприяє кращому засвоєнню матеріалу

Якщо потрібно попрацювати лише над окремою навичкою, як, наприклад, розмовна англійська або читання, то будемо раді бачити Вас на англомовних розмовних та книжкових клубах.

Ми працюємо з 2017 року в офісі в м. Київ і з 2020 також і онлайн. Ми пишаємося тим, що на сьогодні, багато наших нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями колишніх студентів.

Формат навчання

Для наших дорослих учнів ми пропонуємо як заняття в групі, так і індивідуально або в парі. Всі формати мають свої переваги: на індивідуальному занятті Ви можете пропустити теми, які вже знаєте, або не хочете розглядати, або ж детальніше зупинитися на тих, які потребують особливої уваги. В групі ви маєте більше людей, з ким можна відточити навичка спілкування в дружній атмосфері. Заняття в парі це чудовий компроміс між першим і другим варіантом. На парне заняття ви можете записатися з другом або колегою.

Для дітей ми пропонуємо лише індивідуальні або парні заняття. Хоча якщо ви захочете записати одразу 3 і більше дітей одного віку і приблизно однакового рівня знань, то ми можемо розглянути такий варіант. 

Тип навчання

Ви можете вибрати між заняттями в офісі за адресою Леваневського 7 або онлайн. Коли ви займаєтесь в офісі, вам легше перемикнутися на атмосферу заняття через зміну місця, вас не відволікатимуть, наприклад, рідні або домашні справи тощо. Також багато хто просто віддає перевагу живому спілкуванню. З іншого боку, заняття онлайн дозволяють не витрачати час на дорогу або продовжувати заняття навіть якщо ви за містом або хворієте.

Методика

Ми працюємо за сучасними підручниками перевірених та відомих видань, як, наприклад, English File 4th edition (Oxford) для дорослих, Family and Friends 2nd edition (Oxford) для дітей, Business Partner (Pearson) для ділової англійської та інші.

Доповнюємо основний курс за вподобаннями студентів. Наприклад, ми детально розбирали сучасні комедійні серіали Young Sheldon та The Good Place, читали й працювали над художньою книжкою The Happy Hollisters в оригіналі, розбирали професійні TikTok канали з тематикою туризм, нерухомість або психологія. 

Наш колектив

Серед наших викладачів є професійні філологи та викладачі, які мали досвід спілкування з іноземцями, грали в англомовному театрі або навіть жили та подорожували за кордоном. На нашу думку, український викладач, який досконало знає англійську в певних аспектах кращий за викладача-носія мови, особливо на початкових рівнях, тому що такий викладач сам пройшов весь шлях опанування мови та глибше розуміє ваші потенційні труднощі.

Запитання, що нам часто задають

Чи ви проводите індивідуальні заняття?

Так, ми проводимо як індивідуальні, так і групові заняття на 4-6 осіб. Таким чином викладач може приділити достатньо часу кожному учню.

Групу якого рівня мені слід обрати?

Перед початком навчання кожен учень проходить безкоштовне тестування для визначення рівня володіння англійською. Залежно від результатів та потреб учня викладач запропонує найбільш підхожий метод навчання.

Чи був у викладача досвід спілкування з носіями мови?

Так, в нашому колективі викладачі які мали досвід спілкування з іноземцями, грали в англомовному театрі або навіть жили та подорожували за кордоном.

Чи ви працюєте з дітьми?

Наші викладачі мають досвід роботи з різними віковими групами. Тож ми проводимо навчання як з дорослими, так і з дошкільнятами. Уроки для дітей проводяться індивідуально або парно. Заняття проходять в ігровій формі та тривають 45 хвилин. Саме такий спосіб забезпечує найкращий результат і допомагає утримувати увагу дитини на навчанні.

Які методики ви використовуєте?

У школі Your Victory ми поєднуємо як традиційні, так і сучасні методики навчання. Окрім роботи з підручником ми пропонуємо інтерактивні вправи (ігри, аудіювання, робота з відео тощо).

За якими підручниками ви працюєте?

Вибір підручника залежить від віку та потреб учня. У виборі підручника ми завжди дотримуємось принципу, щоб він був цікавий студентам та був англомовного видання. При потребі ми поєднуємо роботу з кількома підручниками для посиленого вивчення певного аспекту мови. 

Для дітей молодшого шкільного віку надаємо перевагу Family and Friends 2nd edition. В ньому багато ігрових елементів, на яких опановуються такі складні для дітей аспекти як граматика. Є вправи на вимову, а вивчення нових слів супроводжується яскравими ілюстраціями та аудіо. 

Для підлітків ми пропонуємо Solutions. Він не лише відповідає вимогам шкільної програми, а й містить цікаві та актуальні теми. 

У роботі з дорослими студентами надаємо перевагу English File 4th edition. Це серія підручників, що найкраще підходить для ґрунтовного вивчення мови, що сприяє подоланню мовного бар'єра.

Чи допоможуть ваші курси подолати мовний бар'єр?

Мовний бар'єр — це труднощі, у спілкуванні людей, які належать до різних мовленнєвих груп. Ці труднощі виникають з декількох причин. Наприклад, ви не впевнені чи достатньо добре володієте мовою, або замало відпрацьовували теоретичні знання на практиці. Можливо, ви раніше пробували спілкуватися із носіями мови, але потрапили у незручне становище неправильно застосувавши певне слово або граматичну структуру. 

На наших уроках ми будемо відпрацьовувати найтиповіші лексичні та граматичні структури в декілька етапів. Спочатку на вправах у підручнику в зручному для учнів темпі, потім на більш творчих та ігрових вправах, аби вивести вас із зони комфорту, а також у діалогах з одногрупниками. Весь цей час викладач контролюватиме процес і, при наявності, виправлятиме помилки. 

Для успішного подолання мовного бар'єра необхідно звертати увагу як на якісну сторону процесу (всі помилки мають виявлятися вчасно, аби їх не завчити), так і на кількісну (чим більше ви повторите певні мовні структури в класі, тим більше ймовірність, що ви з легкістю згадаєте їх у невимушеній спонтанній бесіді з іноземцями. 

Звичайно, також для роботи з мовним бар'єром наш викладач обов'язково має створити для вас зручну атмосферу на уроці, бути терплячим та ввічливим, а також вміти налагодити дружню та привітну атмосферу на уроці. 

Не забувайте про наші розмовні та відео клуби на вихідних.

Яка вартість ваших курсів?

Ми пропонуємо як групові, так й індивідуальні заняття. Актуальні ціни ви можете побачити на нашому сайті, сторінці у фейсбуці, а також запитати за телефоном +380983603517. 

На сьогоднішній день вартість проходження одного рівня в групі (48 занять по 90 хвилин) становить 9000 грн. Ми пропонуємо помісячну оплату. Заняття проходять двічі на тиждень (8 занять – 1500 грн на місяць), курс триває 6 місяців. 

Необхідну кількість індивідуальних занять можна буде зрозуміти після тестування та/або після декількох уроків, адже, при потребі, ви можете проходити курс за прискореним або сповільненим темпом. Можливо, вам потрібно розпочати із середини курсу або ж працювати тільки над окремими аспектами (вивчати тільки граматику, працювати лише над розмовною мовою тощо). 

Вартість одного індивідуального заняття: 450 грн за 90 хвилин, 300 грн за 60 хвилин або 225 грн за 45 хвилин (заняття для дітей). 

Ви також можете проходити заняття вдвох з другом чи колегою. Вартість парного заняття: 600 грн (300+300) за 90 хвилин, 400 грн (200+200) за 60 хвилин або 300 грн (150+150) за 45 хвилин.

Чи є курси для початківців?  

Так, ми працюємо з усіма рівнями: 

Starter/beginner - ті, хто починають із самого початку, з алфавіту, і вивчають початкові теми в помірному темпі; 

Elementary - ті, хто раніше вчили англійську, але хочуть почати з початку. Темп вивчення швидший за starter/beginner; 

Pre-Intermediate - ті хто англійську вже вивчали, можуть скласти невелику розповідь про себе, а тепер мають ґрунтовно вивчити основну часину граматики та багато слів; 

Intermediate - так званий ”пороговий” рівень володіння мовою; 

Upper-Intermediate - рівень незалежного користувача; 

Advanced - рівень професійного володіння мовою; 

Proficiency - рівень, який знадобиться в англомовних університетах та написанні наукових робіт.

Чи можна прийти на пробне заняття?  

Можна прийти на безкоштовне тестування, що займає приблизно 30 хвилин. Можна за домовленістю прийти на пробне заняття в одну з груп, що наразі займаються на наших курсах. А саме індивідуальні заняття лише платні.

Чи є можливість займатися лише на вихідних?  

Ви можете обрати варіант індивідуальних занять, що ідеально впишуться у ваш графік. А також найкращого закріплення вивченого матеріалу ми радимо приходити на розмовні клуби кожної середи та суботи 

Скільки триває курс?  

Ми прогнозуємо, що один рівень (один підручник) ви пройдете в групі за 48 занять по 90 хвилин. Це 36 різних тем, 6 відеоуроків та 6 уроків на повторення.

Чи готуєте ви до ЗНО (EILTS, TOEFL)?  

У наших викладачів була практика успішної підготовки студентів до ЗНО та інших іспитів. Наразі ми не ставимо в пріоритеті набір груп з підготовки до іспитів. Проте ми можемо запропонувати вам індивідуальні або парні заняття.

Я хочу лише розмовну англійську.  

Ми пропонуємо приєднатися до наших розмовних клубів online щосуботи та щосереди. Вартість участі у клубах становить 100 грн або безкоштовно для студентів наших курсів. 

Для декого це перевага, а для декого недолік, але на Speaking club ми не розбираємо і не вивчаємо нову граматику. (Для цього краще йти на загальний курс). Викладач мінімально виправляє помилки, на відміну від звичайних занять.

Мені обрати групові чи індивідуальні заняття?  

Це складне питання й учень має сам вирішити що йому ближче. Дехто комбінує і те, й інше. Проте є декілька факторів, на які варто звернути увагу: 

а) концентрація уваги. На індивідуальному занятті вся увага приділяється лише вам. Для когось це великий плюс, а для когось значний мінус; 

б) графік. Групові заняття, як правило, проводяться ввечері о 18:30 або 20:00, а також вранці о 8:00. Вдень, на жаль, зможемо запропонувати лише індивідуальні або парні заняття; 

в) вартість занять. Вартість групових занять нижча за індивідуальні; 

г) атмосфера групового заняття. Якщо ви дуже товариська людина, то можливо вам краще вивчати мову в колективі, а якщо інтроверт — то навпаки індивідуально.

Чи є підтвердження проходження курсу?  

На передостанньому занятті ви проходите фінальний тест, що складається з письмової та усної частини, а також аудіювання і читання. Якщо відповідаєте більше ніж на 75% питань та завдань правильно, ви отримаєте сертифікат наших курсів.

Якою мовою ви викладаєте?  

Одна з основних методик, які ми використовуємо — комунікативна. Вона передбачає, що більшість часу на уроці ви розмовляєте і розмовляєте саме мовою, яку вивчаєте починаючи з перших уроків початкових рівнів. 

Однак ми вважаємо, що деякі теми доцільно пояснювати та відпрацьовувати використовуючи рідну мову (перекладати, проводити аналогії). 

В такому разі ми використовуємо українську мову, при потребі російську. Декілька разів доводилося використовувати навіть іспанську.

Коли відбувається набір в групи?  

Більшість груп запускається в березні, червні, вересні та жовтні. Проте якщо ми маємо 3 або чотири заявки на нову групу, то можемо запустити її в інший час. На індивідуальні заняття можна записатися в будь-який час.

Мені потрібен викладач з реальним досвідом, а не студент.  

Четверо з п'яти наших викладачів мають досвід викладання англійської мови понад 5 років. Маємо власні розробки, влаштовуємо семінари для викладачів, щоб обмінюватися досвідом, а також відвідуємо курси та семінари для викладачів на інших курсах.

Чи є домашні завдання?  

Так. Серії підручників, які ми використовуємо, мають Student's book - підручник для роботи в класі, та Workbook - зошит для домашніх завдань. Обидва містять адаптовані тексти для читання, аудіо та відео матеріал, а також вправи на граматику та лексику. 

Ми вважаємо, що домашні завдання необхідні для закріплення матеріалу. І наші студенти з цим погоджуються.