Вікторія Садовнікова

Хочете розібратися в граматиці англійської мови? Зробімо це разом!

Випускниця Київського національного університету ім. Т. Шевченка, спеціальності ‘‘Англійська мова та література’’. Вдосконалила розмовну англійську за три місяці в США, працюючи фотографом за програмою Work & Travel. 

Постійно практикую англійську під час подорожей, відвідуючи розмовні клуби. Брала участь в постановках англомовного театру ProEnglish Theatre. Вмію знаходити індивідуальний підхід до кожного учня.


При поясненні граматики використовую приклади з художньої літератури, серіалів, або з матеріалу, запропонованого учнем. Спілкуюся англійською з американським акцентом. Маю улюблені вправи для закріплення лексики: ігри ‘‘Alias’’ та ''Chain story’’. За потребою можу пояснювати матеріал українською або російською мовами.

Захоплююсь Web-дизайном та програмуванням, граю на фортепіано та укулеле. Також знаю та вивчаю інші іноземні мови (іспанська, французька, турецька), що допомагає зрозуміти чого саме потребує учень.

Мрію поїхати в подорож по всіх іспаномовних країнах.

Якщо Ви втомились від нудного зазубрювання правил граматики, то завітайте до школи Your Victory! Вперед до англомовних перемог!