Катерина Зенченко


Хочете опанувати англійську мову, використовуючи нестандартні методи? Вам набридли нудні лекції вчителів? У Вашому розпорядженні – навчальні ігри, робота в парах та багато іншого. З радістю допоможу Вам вивчити англійську мову на професійному рівні!

Здобула освіту в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю ‘‘Викладач англійської мови та літератури’’. Маю досвід викладання англійської понад 5 років як індивідуально, так і з групами. Грала в англомовному театрі ProEnglish Theatre


Підтвердила вміння користуватися навчальними ресурсами, володіння спеціальною термінологією, а також сучасними методиками викладання й інструментів роботи з аудиторією отримавши сертифікат TKT (Teaching Knowledge Test).

У 2018 році пройшла місяць інтенсивного тренінгу та отримала міжнародний сертифікат IHCTL – місячний курс (120 годин), що орієнтований на викладачів англійської мови як іноземної. Сертифікат визнається освітніми організаціями в усьому світі. Також провела Pronunciation Tricks Training at Pro.Act Fest (English-speaking theatre festival).

Постійно підвищую свій рівень знань, відвідуючи воркшопи та семінари.

Завітайте до школи Your Victory та станьте кращою версією себе!