background

Про нас

У 21-му сторіччі без англійської ніяк: ні подивитись Netflix, ні посміятись над останніми мемами, ні злітати на вихідних у Європу на шопінг. Не кажучи вже, що фразою London is a capital of Great Britain” у коханні не зізнаєшся. Так невже потрібно відмовляти собі у всіх цих приємностях лише через те, що рівень англійської не дозволяє?
Сьогодні це вже не проблема. Англійську можна вивчити швидко, легко і з задоволенням у школі Your Victory.
Почати вивчення з нуля, підвищити свій рівень, підправити вимову, готуватись до важливих тестів – з нами це робити легко. Адже ми адаптуємо програму залежно від Ваших потреб, рівня та інтересів.
Кожен залишиться задоволеним: наймолодших зацікавимо ігровими заняттями, мандрівників навчимо розмовляти вільно, а працьовитим допоможемо зі складною термінологією. Підготовка до державних чи міжнародних тестів з нами пройде легко і безболісно.
Не слід більше боятись прогалин у знаннях. Наші викладачі проведуть безкоштовне тестування і запропонують методику, яка підходить саме Вам.
Ви легко зможете не лише підкорити усі 12 часів, а і вести ранкову бесіду з ірландцем або читати Оскара Уайльда в оригіналі.
Почніть свій шлях до знання англійської разом з нами у школі Your Victory!

FAQ

Школа відкрилась у 2017 році, кожен із викладачів має як мінімум 3-річний стаж викладання.

Так, ми проводимо як індивідуальні, так і групові заняття на 4-6 осіб. Таким чином викладач може приділити достатньо часу кожному учню.

Перед початком навчання кожен учень проходить безкоштовне тестування для визначення рівня володіння англійською. Залежно від результатів та потреб учня викладач запропонує найбільш підхожий метод навчання.

Наші викладачі мають досвід роботи з різними віковими групами. Тож ми проводимо навчання як з дорослими так і з дошкільнятами. Уроки для дітей проводяться індивідуально або в мікрогрупах по двоє. Заняття проходять в ігровій формі та тривають 45 хвилин. Саме такий спосіб забезпечує найкращий результат і допомагає утримувати увагу дитини на навчанні.

У школі Your Victory ми поєднуємо як традиційні, так і сучасні методики навчання. Окрім роботи з підручником ми пропонуємо інтерактивні вправи (ігри, аудіювання, робота з відео тощо).

Вибір підручника залежить від віку та потреб учня. У виборі підручника ми завжди дотримуємось принципу, щоб він був цікавий студентам та був англомовного видання. При потребі ми поєднуємо роботу з кількома підручниками для посиленого вивчення певного аспекту мови.
Для дітей молодшого шкільного віку надаємо перевагу Family and Friends. В ньому багато ігрових елементів, на яких опановуються такі складні для дітей аспекти як граматика. Є вправи на вимову, а вивчення нових слів супроводжується яскравими ілюстраціями та аудіо.
Для підлітків ми запропонуємо Solutions. Він не лише відповідає вимогам шкільної програми, а й містить цікаві та актуальні теми.
У роботі з дорослими студентами надаємо перевагу English File 3rd edition. Це серія підручників, що найкраще підходить для ґрунтовного вивчення мови, що сприяє подоланню мовного бар'єра.

Мовний бар'єр — це труднощі, у спілкуванні людей, які належать до різних мовленнєвих груп. Ці труднощі виникають з декількох причин. Наприклад, ви не впевнені чи достатньо добре володієте мовою, або замало відпрацьовували теоретичні знання на практиці. Можливо, ви раніше пробували спілкуватися із носіями мови, але потрапили у незручне становище неправильно застосувавши певне слово або граматичну структуру.
На наших уроках ми будемо відпрацьовувати найтиповіші лексичні та граматичні структури в декілька етапів. Спочатку на вправах у підручнику в зручному для учнів темпі, потім на більш творчих та ігрових вправах, аби вивести вас із зони комфорту, а також у діалогах з одногрупниками. Весь цей час викладач контролюватиме процес і, при наявності, виправлятиме помилки.
Для успішного подолання мовного бар'єра необхідно звертати увагу як на якісну сторону процесу (всі помилки мають виявлятися вчасно, аби їх не завчити), так і на кількісну (чим більше ви повторите певні мовні структури в класі, тим більше ймовірність, що ви з легкістю згадаєте їх у невимушеній спонтанній бесіді з іноземцями.
Звичайно, також для роботи з мовним бар'єром наш викладач обов'язково має створити для вас зручну атмосферу на уроці, бути терплячим та ввічливим, а також вміти налагодити дружню та привітну атмосферу на уроці.
Не забувайте про наші розмовні та відео клуби на вихідних.

Ми пропонуємо як групові, так й індивідуальні заняття. Актуальні ціни ви можете побачити на нашому сайті, сторінці у фейсбуці, а також запитати телефоном.
На даний момент вартість проходження одного рівня в групі (48 занять по 90 хвилин) становить 7200 грн. Ми пропонуємо помісячну оплату. Ви можете займатися тричі на тиждень (12 занять на місяць) і завершити курс за 4 місяці. Ви також можете займатися двічі на тиждень (8 занять на місяць) та завершити курс за 6 місяців. 12 занять коштуватимуть 2250 грн, а 8 занять - 1500 грн.
Необхідну кількість індивідуальних занять можна буде зрозуміти після тестування та/або після декількох уроків, адже, при потребі, ви можете проходити курс за прискореним або сповільненим темпом. Можливо, вам потрібно розпочати із середини курсу або ж працювати тільки над окремими аспектами (вивчати тільки граматику, працювати лише над розмовною мовою тощо).
Вартість одного індивідуального заняття: 450 грн за 90 хвилин, 240 грн за 60 хвилин або 225 грн за 45 хвилин (заняття для дітей).
Ви також можете проходити заняття вдвох з другом чи колегою. Вартість парного заняття: 450 грн (225+225) за 90 хвилин, 300 (150+150) за 60 хвилин або 225 за 45 хвилин.

Так, ми працюємо з усіма рівнями:
Starter/beginner - ті, хто починають із самого початку, з алфавіту, і вивчають початкові теми в помірному темпі;
Elementary - ті, хто раніше вчили англійську, але хочуть почати з початку. Темп вивчення швидший за starter/beginner;
Pre-Intermediate - ті хто англійську вже вивчали, можуть скласти невелику розповідь про себе, а тепер мають ґрунтовно вивчити основну часину граматики та багато слів;
Intermediate - так званий ”пороговий” рівень володіння мовою;
Upper-Intermediate - рівень незалежного користувача;
Advanced - рівень професійного володіння мовою;
Proficiency - рівень, який знадобиться в англомовних університетах та написанні наукових робіт.

Можна прийти на безкоштовне тестування, що займає приблизно 30 хвилин.
Можна прийти на пробне заняття в одну з груп, що наразі займаються на наших курсах. Також завітайте на розмовний клуб в суботу або відеоклуб в неділю.
Індивідуальні заняття лише платні.

Ви можете обрати варіант індивідуальних занять, що ідеально впишуться у ваш графік. А також найкращого закріплення вивченого матеріалу ми радимо приходити на розмовні клуби щосуботи та відеоклуби щонеділі.

Ми прогнозуємо, що один рівень (один підручник) ви пройдете в групі за 48 занять по 90 хвилин. Це 36 різних тем, 6 відеоуроків та 6 уроків на повторення.

У наших викладачів була практика успішної підготовки студентів до ЗНО та інших іспитів. Наразі ми не ставимо в пріоритеті набір груп з підготовки до іспитів. Проте ми можемо запропонувати вам індивідуальні або парні заняття.

Ми пропонуємо приєднатися до наших розмовних клубів щосуботи або відеоклубів щонеділі. Вартість участі у клубах становить 150 грн або безкоштовно для студентів наших курсів.
Для декого це перевага, а для декого недолік, але на клубах ми не розбираємо і не вивчаємо нову граматику. (Для цього краще йти на загальний курс). Викладач мінімально виправляє помилки, на відміну від звичайних занять.

Це складне питання й учень має сам вирішити що йому ближче. Дехто комбінує і те, й інше. Проте є декілька факторів, на які варто звернути увагу:
а) концентрація уваги. На індивідуальному занятті вся увага приділяється лише вам. Для когось це великий плюс, а для когось значний мінус;
б) графік. Групові заняття, як правило, проводяться ввечері о 18:30 або 20:00, а також вранці о 8:00. Вдень, на жаль, зможемо запропонувати лише індивідуальні або парні заняття;
в) вартість занять. Вартість групових занять нижча за індивідуальні;
г) атмосфера групового заняття. Якщо ви дуже товариська людина, то можливо вам краще вивчати мову в колективі, а якщо інтроверт — то навпаки індивідуально.

На передостанньому занятті ви проходите фінальний тест, що складається з письмової та усної частини, а також аудіювання і читання. Якщо відповідаєте більше ніж на 75% питань та завдань правильно, ви отримаєте сертифікат наших курсів.

Одна з основних методик, які ми використовуємо — комунікативна. Вона передбачає, що більшість часу на уроці ви розмовляєте і розмовляєте саме мовою, яку вивчаєте починаючи з перших уроків початкових рівнів.
Однак ми вважаємо, що деякі теми доцільно пояснювати та відпрацьовувати використовуючи рідну мову (перекладати, проводити аналогії).
В такому разі ми використовуємо українську мову, при потребі російську. Декілька разів доводилося використовувати навіть іспанську.

Більшість груп запускається в березні, червні, вересні та жовтні. Проте якщо ми маємо 3 або чотири заявки на нову групу, то можемо запустити її в інший час.
На індивідуальні заняття можна записатися в будь-який час.

Четверо з п'яти наших викладачів мають досвід викладання англійської мови понад 5 років. Маємо власні розробки, влаштовуємо семінари для викладачів, щоб обмінюватися досвідом, а також відвідуємо курси та семінари для викладачів на інших курсах.

Так. Серії підручників, які ми використовуємо, мають Student's book - підручник для роботи в класі, та Workbook - зошит для домашніх завдань. Обидва містять адаптовані тексти для читання, аудіо та відео матеріал, а також вправи на граматику та лексику.
Ми вважаємо, що домашні завдання необхідні. І наші студенти з цим погоджуються.