Валерія Воробйова


Хочете подолати мовний бар’єр та вдосконалити граматику за короткий проміжок часу? Чекаю вас на заняттях з англійської мови! P.S.: Прихопіть з собою superb mood 😊

Випускниця Національного авіаційного університету, спеціалізація «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Досвід викладання 2,5 роки, зокрема є досвід у підготовці учнів, абітурієнтів до ДПА, ЗНО та ЄВІ у Приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет». 


Підвищення кваліфікації є невід’ємною складовою мого життя, адже досвідчений та сучасний тьютор - запорука швидкого та ефективного результату. Віддаю перевагу таким освітнім платформам: Coursera, Prometheus, EdEra, Impactorium, ПостНаука і т.д. Також приділяю пильну увагу написанню наукових робіт, які висвітлюють важливі питання філології.

Проходжу увесь освітній шлях із студентом Your Victory розділяючи переживання та мотивуючи задля досягнення поставлених цілей. Для покращення мовних скілів школа пропонує безкоштовний Speaking club для студентів.

Особисто від себе можу сказати, що викладання для мене не просто робота, а справа життя! Вважаю, що англійська надважлива мова у сучасному світі, яка покращить не тільки ваш прибуток, а й ментальне здоров’я.

Доєднуйтесь до нашого кола однодумців та заговори англійською вже у цьому році!