Ліна Аль-Бухаісі


Всі ми усвідомлюємо, що без англійської мови іноді буває дуже складно отримати підвищення на роботі, зрозуміти всі тонкощі західної культури, спілкуватись з іншими людьми, відчувати себе вільно під час подорожей тощо.

На власному досвіді можу вас запевнити, що володіння англійською мовою не зрівняється ні з чим, адже це так мотивує іти далі, відкривати нові двері, жити на повну і насолоджуватись цим.
 

Я випускниця Національного авіаційного університету за спеціальністю "Перекладач англійської на німецької мов". Так-так, в авіаційній справі я також розбираюсь, тому без проблем і вас навчу!

Мій досвід викладання становить 2 роки і за цей час я допомогла багатьом людям стати краще. Деякі з них змогли поїхати за кордон і були вражені тим, що відтепер спілкування англійською мовою стало таким легким та приємним.

Мені дуже подобається розвиватись та вдосконалювати свої навички, тому я постійно розширюю горизонти своїх знань: пройшла курс бізнес-англійської, особливостей викладання та вивчення мов, основ здорового харчування, також я займалась перекладами пісень та поетичних творів на конкурси, написала чимало наукових статей англійською тощо.

Чесно кажучи, я дуже не люблю нудні заняття, коли ти тільки й чекаєш коли це все закінчиться. Саме тому я намагаюсь знаходити підхід до будь-якої людини і створити веселу та затишну атмосферу на уроках.

Приєднуйтесь до нас і ми спробуємо взяти вершини англійської мови разом!